KütahyaSpor’un bayrak kampanyasında hedef büyük!

BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kütahyaspor’da yönetim, bayrak kampanyasının devam ettiğini hatırlattı. Bayrak kampanyasına katılan firmaların adının yazılı olduğu dev Kütahyaspor bayrakları başta Atatürk Caddesi, Menderes Caddesi olmak üzere birçok caddeye asıldı. HEDEF 150 BAYRAK Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir şunları söyledi: “Şampiyonluk yolundaki Kütahyaspor’a en büyük desteklerden birisi olan Kütahyaspor bayrak kampanyasına halkımızın […]
KütahyaSpor - 17 Şubat 2018 21:03 A A

BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kütahyaspor’da yönetim, bayrak kampanyasının devam ettiğini hatırlattı. Bayrak kampanyasına katılan firmaların adının yazılı olduğu dev Kütahyaspor bayrakları başta Atatürk Caddesi, Menderes Caddesi olmak üzere birçok caddeye asıldı.

HEDEF 150 BAYRAK

Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir şunları söyledi:

“Şampiyonluk yolundaki Kütahyaspor’a en büyük desteklerden birisi olan Kütahyaspor bayrak kampanyasına halkımızın yoğun ilgisi devam ediyor. Bu konuda ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ile bir araya geldik ve desteklerini istedik. Onlarda olumlu karşılayarak bizlere destek vereceklerini söylediler. Kulübümüz için maddi destek sağlayan bu proje çok önemlidir. Firmalarımız bu projeye katılarak, Kütahya spora maddi destek sağlarken hem de kendi reklamlarını yapmış olacaklar. Bu projede bayrak dahil tüm masraflar bizlere aittir. Bu bayraklar uzun sürede caddelerde asılı kalacaktır.Hedefimiz ise 150 bayraktır. Bayrak Kampanyasında bizlere büyük destek olan başta Kütahya Valimiz Ahmet Hamdi Nayir’e, Kütahya Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu’na, Emniyet personelimize ve itfaiye personelimize çok teşekkür ederim. Önümüzde yedi karşılaşmamız var. Biz sekiz puan geriden gelerek liderliğe ulaştık. Geçtiğimiz hafta sonu evimizde beklemediğimiz sonuç olan beraberlikle ayrıldık. Ama hiçbir şey kaybedilmiş değildir. Hedefimiz sezon sonu ilk sırada yer almaktır. Alibeyköy maçına gelen 12 bin taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve diğer maçlarımızda da yanımızda olmalarını istiyorum. Bu yolun sonu şampiyonluktur”

İlgili Haberler
KütahyaSpor - 21:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.