Şehrimizin takımı bizden destek bekliyor!

Kütahyaspor’u şampiyonluğa ulaştırabilmek için ‘Vefalı Taraftar Bileti’ kampanyası başlattıklarını söyleyen KütahyaSpor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, 43 bin bilet satışını hedeflediklerini de ekledi. Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Liginde yeniden şampiyonluk mücadelesi verecek olan Kütahyaspor’da yönetim tarafından alınan kararla ‘Vefalı Taraftar Bileti’ kampanyası başlatıldı. Aynı zamanda ‘Vefa Sezonu’ olarak ilan edilen 2018-2019 sezonunda kulübe maddi destek sağlaması […]
KütahyaSpor - 10 Temmuz 2018 17:30 A A

Kütahyaspor’u şampiyonluğa ulaştırabilmek için ‘Vefalı Taraftar Bileti’ kampanyası başlattıklarını söyleyen KütahyaSpor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, 43 bin bilet satışını hedeflediklerini de ekledi.

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Liginde yeniden şampiyonluk mücadelesi verecek olan Kütahyaspor’da yönetim tarafından alınan kararla ‘Vefalı Taraftar Bileti’ kampanyası başlatıldı. Aynı zamanda ‘Vefa Sezonu’ olarak ilan edilen 2018-2019 sezonunda kulübe maddi destek sağlaması için projeler yürüttüklerini ifade eden Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir, “Geçtiğimiz sezon şampiyonluk hedefimize ulaşamadık. Bizden daha iyisini yapabilecek kişilerin önünü açmak için kongre kararı aldık. Ancak hiçbir kişi başkanlığa talip olmadı. Biz Kütahyaspor gönüllüleri olarak tekrar taşın altına elimize sokarak yönetime talip olduk. Ama şunu unutmamak gerekir ki başarı için sadece bizlerin çalışmaları yetmez” dedi.

“Bütün Kütahya olarak birlik olmalıyız” diyen Başkan, “Şu anda maalesef maddi anlamda zor günler geçirmekteyiz. Yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen Kütahyaspor’u ayakta tutabilmek ve hedefine ulaştırabilmek için vefa bileti kampanyası başlattık. İlk etapta 10 bin bilet basıldı. Biletlerimiz 10 liradan satışa sunuldu. Bu yılı vefa sezonu ilan ettik. Kütahyaspor’un önümüzdeki sezon yeniden şampiyonluğa ulaşabilmesi için bu vefalı kartlardan sizlerin de faydalanmasını istiyoruz. Kütahyaspor vefa kartı, Kütahyaspor’a olan minnet duygularımızı göstermek ve Kütahyaspor’u yeniden ayağa kaldırarak şampiyonluğa ulaştırmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle 43 bin hedefine ulaşabilecek vefalı kart kampanyamıza sizlerden destek bekliyoruz. Kütahyaspor sizinle birlikte var olacak. Vefalı bilet kampanyasından bütün eşinizi, dostunuzu, arkadaşını mutlaka faydalandırınız. Gerçek Kütahyalılığınızı ve gerçek Kütahyasporluluğunuzu herkese bir kez daha gösteriniz” dedi.

KütahyaSpor - 17:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.